Çarşamba, Ağustos 13

İnovasyon Nedir?

Sokağa sordum; 'inovasyon nedir?'

Fenix Etiler

Dekorasyonunda bolca ağaç ve bitkiye yer veren, yüksek tavanlı Fenix happy hour ve 4-5 kişilik yemekli toplantılarınız için oldukça ideal bir seçenek olacaktır.
Özellikle happy hour için gidecekseniz ve 10 kişiden fazlaysanız, barın önünü ve arkanızda kalacak oturma alanını tavsiye ederim, kaynaşmak için ideal!
Fenix, restorancılığı bu şehirde belki de herkesten iyi bilen, Ulus 29’un arkasındaki Metin-Zeynep Fadıllıoğlu çiftinin Bird ve Flamıngo gibi mekanlara hayat öpücüğü veren Aliye Turagay ile birlikte hayata geçirdiği bir mekan.
Kısa ömürlü GQ Bar döneminde mekâni gördüyseniz sizi yepyeni bir mekanın karşılayacağını belirtebilirim. Giriş kapısından ortamına, her şey baştan yaratılmış. İkinci katın yıkılmasıyla mekana yüksek tavanlar ve sütünlarla bir derinlik kazandırılmış. Göz alıcı ve sürpriz detayların yer aldığı, ağaçların tropik ve egzotik bir hava kattığı dekorasyonda kolonyal ve fayanslarda Fas’ı anımsatan bir tarz hakim. Tek kelimeyle zevkli!

Work Wife

‘WORK wife’ tabirini duymuş muydunuz? Amerikan iş dünyasının kullanıldığı bu tabir için kısaca iş yerindeki eş diyebiliriz.  Ofiste vaktinizin çoğunun birlikte geçirdiğiniz, işle ilgili konularda desteğini aldığınız ve sürekli iletişimde bulunduğunuz kişi ve tabii ki bu tanım daha çok bizleri işaret ediyor.Günümüzde çalışma tempomuzu aslında yöneticilerimizin çalışma şekilleri belirliyor diyebilir miyiz? Ve hatta birbirimizle uyumumuz işlerin akışını da etkiliyor diyebilir miyiz? 
Bence kesinlikle diyebiliriz!