Çarşamba, Ağustos 13

Fenix Etiler

Dekorasyonunda bolca ağaç ve bitkiye yer veren, yüksek tavanlı Fenix happy hour ve 4-5 kişilik yemekli toplantılarınız için oldukça ideal bir seçenek olacaktır.
Özellikle happy hour için gidecekseniz ve 10 kişiden fazlaysanız, barın önünü ve arkanızda kalacak oturma alanını tavsiye ederim, kaynaşmak için ideal!
Fenix, restorancılığı bu şehirde belki de herkesten iyi bilen, Ulus 29’un arkasındaki Metin-Zeynep Fadıllıoğlu çiftinin Bird ve Flamıngo gibi mekanlara hayat öpücüğü veren Aliye Turagay ile birlikte hayata geçirdiği bir mekan.
Kısa ömürlü GQ Bar döneminde mekâni gördüyseniz sizi yepyeni bir mekanın karşılayacağını belirtebilirim. Giriş kapısından ortamına, her şey baştan yaratılmış. İkinci katın yıkılmasıyla mekana yüksek tavanlar ve sütünlarla bir derinlik kazandırılmış. Göz alıcı ve sürpriz detayların yer aldığı, ağaçların tropik ve egzotik bir hava kattığı dekorasyonda kolonyal ve fayanslarda Fas’ı anımsatan bir tarz hakim. Tek kelimeyle zevkli!


Çok ilgili ve bilgili servis elemanları çalışıyor Fenix’te. Servis edilen yemeğin malzemesinden pişirilme tekniğine ve bar menüsüne, mekanın tüm detaylarına hakimler. Size isimlerini takdim ediyor ve içeride geçirdiğiniz süre boyunca harika bir Fenix deneyimi yaşamanız için üzerlerine düşen her şeyi eksiksiz yerine getiriyorlar.
Bara uğrarsanız benimiçin de bir gingerella içmeyi unutmayın:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sende Yaz!